Avcılar ambarlı su kaçağı bulma

/Avcılar ambarlı su kaçağı bulma

Avcılar ambarlı su kaçağı bulma


Avcılar ambarlı su kaçağı bulmaSu faturası yüksek mi geliyor ?
Avcılar ambarlı su kaçağı bulma
  alt kattaki komşunuza su mu damlıyor? Sorun etmenize gerek yok  bizi arayın bir servis isteyin yeter ekibimiz gelsin su kaçağını noktasal olarak bilgisayarlı cihaz yardımıyla kolayca ve kesin olarak kaçağı tespit etsin  biz su kaçağı konusunda kedimize çok güveniyoruz  su kaçağını bulduktan sonra sadece bir veya iki seramik kırarak su kaçağının olduğu noktayı onarım  yaparak hizmetinize sunuyoruz.

Sıradan tesisatçılar tesisatı komple değiştirelim  veya bir kaç yeri kıralım gibi tavsiyelerde bulunabilir bunlara gerek yok size zaman tadilat ve ekonomik olarak ciddi kayıplar verdirebilir böyle bir durumda  kesinlikle profesyonel bir firmadan yardım almalısınız  Avcılar ambarlı su kaçağı tespiti yapmak bizim işimiz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. veya su kaçağı dairenin veya binanın giderleri de ise giderlere kamara salarak kaçağın hangi noktada olduğunu tespit edip ona göre çözümler üretiyoruz  amacımız müşterilerimiznin en az harcama ile profesyonel tesisatçı hizmeti vermek  bir su kaçağı var diye örneğin banyoyu komple kırmaya gerek yok su kaçağı olan noktayı bulup o noktayı tamir ediyoruz. Avcılar ambarlı su kaçağı bulma

Evinizde veya iş yerinizde normalden fazla su faturası geliyorsa su kaçağı olabilir su kaçağı klozet rezervuarından olabilir alt yapınızdaki tesisatta patlak olabilir veya su sayacınız bozuk olabilir böyle sorunlarda profesyonel bir tesisat firmasından yardım almalısınız biz evinizde su kaçağını agustik dinleme cihazı veya termal kamara yardımıyla su kaçağını 100/100 tespit ediyoruz  ve sadece su kaçağının  olduğu noktayı kırarak tamiratını yapıyoruz. SU KAÇAĞINI NOKTASAL OLARAK BULUYORUZ . Avcılar ambarlı su kaçağı bulma

Evinizde su kaçağının olduğu nasıl anlaşılır ?

Evdeki tüm su lavabo duş bataryası çamaşır makinası klozet rezervuarı muslukları kapattıktan sonra su sayacının içindeki sayaç dönüyorsa kesinlikle su kaçağı vardır böyle durumlarda su sayacının vanasını kapatıp su tesisatçısından yardım istemelisiniz biz teknolojik cihazlar la su kaçağını bir yeri kırmadan bulup isterseniz onarımını yapıyoruz. Evinizde fayans arasından parkelerde şişme veya duvarda kabarma dökülme siyahlaşma varsa su kaçağı olma ihtimali yükseltir.

Evinizin yada iş yerinizin su tesisatında su kaçağının olmadığı tespit edilip su kaçağının olmadığını gördük fakat tavanda nemlenme bir türlü kesilmiyor ise sorun banyonuzun seramik aralarına yapılan derzlerde olabilme ihtimalide vardır böyle durumlarda fayans ustasından yardım alarak evinizdeki ıslak zeminlerin derzlerini yeniden yapmakta fayda vardır.

Onuda yaptıysanız tek ihtimal kalıyor oda gider borularında çatlak olabilir contası çürümüş olabilir bunu da yılan kameralarımız  yardımıyla buluyoruz  ve onarımını yapıyoruz. Avcılar ambarlı su kaçağı bulma

Termal kamera ile su kaçağı bulma

Macit tesisat evinizdeki  su ,doğalgaz tesisatınızın  hangi noktalardan geçtiğini gelişmiş termal

Avcılar ambarlı su kaçağı bulma
Avcılar ambarlı su kaçağı bulma

kamera yardımıyla  hızlıca kesin olarak bulur personelimiz gerek duymadığı zamanlarda bu cihazı kullanmayabilir termal kamara su  kaçağını bulmamızda büyük bir yardımcımızdır özellikle sıcak su kaçaklarını nokta olarak belirler bize sadece tamir yapmak düşer günümüzde bir çok tesisatçı bu cihazların çakmasını alarak müşterileri kandırıp birden fazla noktada kırım yapmamız gerektiğini söylerler bunlara kesinlikle itibar etmeyiniz.

Demir boru da meydana gelen su kaçağı tamir edilebilir mi ?

Demir boru tesisatlarınızda su kaçağı meydana gelebilir bunu noktasal tespit edebiliriz ancak tespit ettikten sonra demir borunun ek yerleri bulunur bu ek yerlerinden tamirat yapılır fakat demir borularda tamamen çürüme meydana geldiyse kesinlikle komple tesisatınızın değişmesini öneriyoruz  çünkü sürekli su kaçağı meydana gelir buda size maliyet tadilat sürekli komşunuza zarar verme ve üzülmenize neden olur eğer bir bölümde çürüme çatlama varsa kesinlikle tamirat öneriyoruz.

Biz su kaçağını nasıl buluyoruz ?

Su kaçağını bulmak için çeşitli yöntemler vardır  bu yöntemler termal kamarayla su kaçağını bulma ve dinleme cihazıyla su kaçağını bulma biz bu tip teknılojik cihazların yanı sıra uzman deneyimli ustalarla çalışıyoruz neyseleki yeterlilik belgesi olmak zorumluluğumuz vardır  su kaçağını bulmak için öncelikle sıcak su ve soğuk su yu birbirinde ayırıyoruz kombiden veya benzeri ısıtma cıhazlarından su kaçağının böylece soğuk suda mı yoksa sıcak su damı onu tespit ettikten sonra gerektiğinde su basıncı veya oksijen basıncı uygulayarak  su kaçağını nokta olarak buluyoruz.

Su kaçağının yerini bulduktan sonra patlayan borunun fanyasın birleşim noktasına gelmediyse bir veya iki fanyas veya seramik kırarak su kaçağının onarımını yapıyoruz  ve kullanıma açıyoruz bu yaptığımız işlem 1 yıl firmamız tarafında garanti altına alınır.

Su kaçağı bulma ile ilgili makale

Bir müşterimizin evinin banyosunun tavanından su damlamaya başlamış bunun üzerine müşterimiz durumu komşusuna bildirmiş ve üst komşu su kaçağı bulan firmalar dan birini çağırmış ve bu firma  su kaçağını çok uğraşmış fakat bulamamış ve dairenin tesisatını komple değişmeyi önermiş ve anlaşmışlar  firma evin sıcak su soğuk su ve kat kaloriferi tesisatını tamamen değiştirmiş ve evden çıkıp gitmiş   ancak su kaçağı bir türlü durmamış  adam tesisat firmasını aramış  su kaçağının devam ettiğini söylemiş firma başka daireden dir deyip telefonu kapamış  ve bir daha telefonları açmamış.

Bizi internetten bulmuşlar biz gittik su kaçağını  iki kat üst daireden olduğunu tespit ettik  ve onarılması gerektiğini söyleyip  anlaştık ve su kaçağını tamir ettik iki saat içinde su kesildi ve bizi dua ederek uğurladılar.  su kaçağını alt katta olduğunu söyleyip hem adamın bütün tesisatını boşa değişmiş ve adama maddi olarak çok zarar vermiş ler  bu konularda biraz araştırma yapmanızı öneriyoruz bizim gibi kaliteli ve sertifikalı elamanlar ile çalışan firmaları tercih etmelisiniz bizi tercih eden müşterilerimiz asla böyle durumla karşılaşmaz ve memnun kalırlar  şimdiden bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.

Banyomuzun tavanında siyahlaşma var su kaçağımı var?

Banyonuzu tuvaletinizin veya evinizin her hangi noktasının  tavanında  yeşillenme  kararma olabilir bu durum kesin olarak su kaçağı var anlamına gelmez çünkü üst kattaki komşunuzun seramiklerinde açılmadan dolayı seramik araları açılabilir bu durum genelde banyo ve tuvaletlerde olabilir temizlik açısından sürekli kimyasal deterjanlar kullanıldığı için derz dediğimiz fanyas araları açılır ve her yıkama veya duş  almanız sırasında alt kata su kaçağı olabilir eğer böyle bir durum yoksa su sızıntısı ya giderlerdendir yada su tesisatında olabilir. bunu da biz uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla buluyoruz ve onarımını yapıyoruz.

Avcılar Ambarlı lavabo tıkanıklığı açma

Tıkanan taşan lavabolarınızı açmak için zahmet çekmenize gerek yok.. Kırmadan dökmeden sökmeden tıkanan lavabolarınızı robot yardımıyla temiz bir şekilde hizmete hazır hale gelsin ..

Lavabo Neden Tıkanır ? sorunuza cevap istiyorsanız buyurun size özetleyelim ..

 • Lavabo tıkanıklıkları boruların eskimesinden kaynaklanabilir
 • Lavabo tıkanıklıkları kullanıcı hatalarından kaynaklanabilir

Kişilerin lavabolarına yemek atıkları atması traş olurken sakal ve kılların gidere gitmesi yağ gibi akışkan maddelerin lavabolara atılması çay posalarının lavabolara dökümesi gibi nedenler tıkanıklıklarda en büyük etkendir

Gelelim en önemli kısıma yani Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusunun en profesyonel cevabına :

Macit Tesisat olarak lavabo nasıl açılır sorunuza profesyonel ekibimizle en uygun cevabı vermekteyiz.. İstanbul lavabo açma, Avrupa yakası lavabo tıkanıklığı açma , Anadolu yakası lavabo tıkanıklığı sorunlarınızın en kestirme yolu bizimle iletişime geçmek ve lavabo tıkanıklığı sorununuzu anlatmanız kafidir.

 

Su kaçağı belirtileri

 • Alt dairenizin tavanından sürekli su damıyorsa
 • Su faturanız normalden yüksek geliyorsa
 • Evinizdeki tüm musluklar çamaşır bulaşık makinası kapalı olduğu helde su sayaçı dönüyorsa
 • Fanyas aralarında su çıkıyorsa
 • Parkelerde şişme kabarma oluyorsa
 • Banyo tuvalet tavanında kararma boya dökülmesi oluyorsa
 • Klozetin içine su sızıntısı varsa
 • Evde bir anda rütübet nem oluştuysa
 • Banyo seremilerinin der araları çıktıysa veya bozulduysa
 • Kombiniz sürekli su eksiltiyorsa  mutlaka su kaçağı vardır uzman bir firmadan yardım almalısınız.

Su kaçağına sebep olan faktörler

 • Su tesisatı boruları ve birleçme aparatlarının kalitesiz malzeme olmasından su kaçağı olabilir.
 • Evinize sürekli iski nin su basıncını yüksek verilmesinden su kaçağı olabilir.
 • Evinizin tesisatını döşeyen ustanın acemi olması kaynak noktalarından su kaçağı olabilir.
 • Giderlere atılan çamaşır suyu veya kimyasal ilaçların gider borularını delebilir.
 • Yüksek derecede sıcak su kullanımı zamanla bıruların gevşemesine neden olabilir su kaçağı meydana gelebilir.
Avcılar ambarlı su kaçağı
Avcılar ambarlı su kaçağı tespiti

Avcılar ambarlı su kaçağı bulma

Avcılar ambarlı  su kaçağı tespiti

Avcılar ambarlı su kaçağı bulan firmalar?

Avcılar ambarlı su kaçağı tespit eden firmalar

Avcılar ambarlı banyomdan alt kata su akıtıyor

Avcılar ambarlı su kaçağını bulan ustalar ?

Avcılar ambarlı küvetin altından su kaşağı var ne yapmalıyım ?

Avcılar ambarlı su sızıntısı tespiti yapan tesisatçılar ?

Avcılar  ambarlı su kaçağı bulan  tesisatçılar ?

Avcılar  ambarlı kamaralı su kaçağı bulma

Avcılar  ambarlı su kaçağı bulma

Avcılar ambarlı evimde su kaçağı var ne yapmalıyım?

Avcılar  ambarlı boru patladı ne yapmalıyım ?

Avcılar  ambarlı su kaçakçı

Avcılar  ambarlı profesyonel su kaçağı bulan firmalar ?

Avcılar ambarlı   su kaçağı bulma

Avcılar ambarlı   su kaçağı tesbiti ve onarımı nasıl yapılır ?

Avcılar ambarlı  evimde su kaçağı var  bu kaçak alt komşuyu rahatsız ediyor cihazla bulunabilir mi ?

Avcılar ambarlı da evimde demir boruda su kaçı var tamir olurmu

Avcılar ambarlı lavabonun altından su sızıntısının var bu su sınıntınını  tesbiti yapılırmı?

Avcılar ambarlı  pimaş borularında kaçak var

Avcılar ambarlı  sıcak su boruları genede su kaçağı oluşturuyor sebebi neden ?

Avcılar ambarlı su kaçağını bulan ustalar ?

Avcılar ambarlıda su kaçağı bulan tesisatçılar ?

Avcılar ambarlıda su sızıntısı tespiti yapan firmalar ?

Avcılar ambarlıda robotla kırmadan su kaçağını bulan firmalar ?

Avcılar ambarlıda robotla kırmadan su kaçağını bulan ustalar ?

Avcılar ambarlıda su kaçağı bulma

Avcılar ambarlıda  su kaçağı tamircisi

Avcılar ambarlıda su kaçağı tespiti yapan tesisatçılar

üst komşudan su damlatıyor

 

 

YOUTUBE KANALIMIZ DAN BİZİ TAKİP EDİN.

2 Comments

 • servis ücretini ögrenebilirmiyım

  musa cebe 10.08.2020
  • Merhaba 0541 930 85 57 burdan arayabilirsiniz detaylı bilgi için

   macittesisat 12.08.2020

Leave a comment

Your email address will not be published.

Tıkla ara
Call Now
Directions