Başakşehir Tesisatçı

/Başakşehir Tesisatçı

Başakşehir Tesisatçı

Başakşehir tesisatçı Şirketimiz kurulduğu günden buyana Başakşehir su tesisatçısı olarak  Başakşehir’in tüm mahallelerine tesisatçı hizmeti vermekteyiz evlerinizin iş yerlerinizin su tesisat arızalarına çözüm üretiyoruz.

Su tesisatı arızaları genel olarak musluk bozulması klozet iç takımı bozulması rezervuar bozulması taharet musluğu arızası  veya boru patlaması gibi durumlarda bizi aramanız yeterlidir uzman su tesisatı ustalarımızı adresinize yönlendirerek en kısa zamanda siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Başakşehir su tesisatçı Başakşehir bölgesine 24 saat 30 dakikada acil su tesisatçısı servis imkanıyla hizmet sunmaktayız biz Macit tesisat olarak  kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeyi kullanmayı ilke edinip siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için gece gündüz çalışıyoruz  tesisatçılık konusunda uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde güven inşa ediyoruz.

Başakşehir Klozet Açma

Başakşehir Tuvalet tıkanıklığı durumunda içine kimyasal kullanmak pek çöm değildir hatta zararlıdır boruyu delip başınıza iş olabilir böyle durumlarda mahalle tesisatçısını çağırırsanız size şunu söyler kırılıp değişmesi geriyor halbuki bu durum sadece size yüksek maliyet olarak geri yansır ve evde onca tadilat çekilen çile cabası biz  profesyonel ekimizle bu işleri spiralli robot makinamızla boruya spiral salarak içeride ıslak mendil bez kadın pedi ne varsa çekip çıkararak kesin çözüme kırmadan kavuşturuyoruz.

Sizde böyle durumlarda kesinlikle profesyonel yardım almanızı tavsiye ediyoruz. bunun için bizi arayabilirsiniz 7/24 İstanbul geneline hizmet vermekteyiz 0541 930 85 57 numaradan ulaşabilirsiniz. Lavabo açıcılar  sorunu asla çözmez sadece boşa paranız gider   bizi arayın kesin olarak kurtaralım bu sorundan. Macit sıhhi tesisat her zaman yanınızda geleceğe güvenle bakın…

Başakşehir Tuvalet Açma

Başakşehir tesisatçıÖncelikle wc, tuvalet tıkanması neden olur bunu  anlamak gerekir  genellikle tuvalete atılan tuvalet kağıdı ıslak mendil  banyo giderlerinin tuvaletle aynı gidere bağlı olmasından dolayı banyo giderinden kıl tüy gibi maddelerin gider hattına dolmasından zamanla oluşan tortu asit tabakalarıyla beraber borunun iç çapı daralır ve daralması sonucu en ufak tuvalet kağıdı ıslak mendil ve benzeri maddelerin gidere gitmesi  sonucu gider borusu tıkanır  ve geri taşma yapar

bazen de çocukların tuvalete külot  Tuvalet  kokusu   sabun bez gibi maddeleri atarlar ve gider tıkanır bunların yanı sıra zamanında tesisat ustasının yanlış yanı  dirsekleri açık dirsek yerine kapalı dirsek döşemesi sonucu suyun giderden yavaş gider ve borunun tıkanması olasılığını  oldukça yükseltir.

Bu tür tuvalet tıkanıklığını çözmek için Macit tesisat olarak yurt dışından bir çok cihaz robot cihaz kamara getirdik ve  Milli Eğitim Bakanlığından dan sertifikalı uzman kadromuzla son teknolojik ekipmanlarla wc tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı gibi problemleri  bir yeri kırmadan dökmeden kesin olarak 100/100 açıyoruz açtıktan sora gidere kamara göndererek tam açıldığından emin olduktan sonra işlemi bitirim  siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı veya klozet tıkanıklığı durumunda içine kimyasal atmak pek çöm değildir hatta zararlıdır boruyu delip başınıza iş olabilir böyle durumlarda mahalle tesisatçısını çağırırsanız size şunu söyler kırılıp değişmesi geriyor halbuki bu durum sadece size yüksek maliyet olarak geri yansır ve evde onca tadilat çekilen çile cabası biz  profesyonel ekimizle bu işleri  robot cihazla  gidere  spiral salarak içeride ıslak mendil bez  ne varsa çekip çıkararak kesin çözüme kırmadan kavuşturuyoruz sizde böyle durumlarda kesinlikle profesyonel yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

TUVALET TIKANIKLIĞINI çözmek için Macit tesisat olarak yurt dışından bir çok makine robot cihaz kamara getirdik ve M.E.B dan sertifikalı uzman kadromuzla son teknolojik ekipmanlarla wc tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı,  mutfak gideri tıkanıklığı gibi problemleri bir yeri kırmadan dökmeden kesin olarak 100/100 açıyoruz açtıktan sora gidere kamara göndererek tam açıldığından emin olduktan sonra işlemi bitirim siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı veya klozet tıkanıklığı durumunda içine kimyasal atmak pek çöm değildir hatta zararlıdır boruyu delip başınıza iş olabilir böyle durumlarda mahalle tesisatçısını çağırırsanız size şunu söyler kırılıp değişmesi geriyor halbuki bu durum sadece size yüksek maliyet olarak geri yansır ve evde onca tadilat çekilen çile cabası biz  profesyonel ekimizle bu işleri spiralli robot makinamızla boruya spiral salarak içeride ıslak mendil bez kadın pedi ne varsa çekip çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz.

Başakşehir Gider Açma

Evinizde veya iş yerinizde tuvalet tıkanıklığı mı meydana geldi kırmaya dökmeye gerek yok biz uzman ustalarımız ve teknolojik cihazlarımız sayesinde kırmadan dökmeden evinizin tesisatına zarar vermeden Bayrampaşa tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı pimaş tıkanıklığını robot cihazlarınız sayesinde çekik yay salarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri geri çıkararak veya parçalayıcı uç sayesinde parçalayıp rögara gönderiyoruz.

Bu sayede Başakşehir tuvalet  veya pimaş tıkanıklığını açmış oluyoruz tıkanıklık gibi bir sorunla karşılaştığınız zaman mutlaka profesyonel bir firmadan yardım isteyiniz sıradan tesisatçılar evinizi kırıp boruları değiştirmek ister buda size maddi olarak geri döner.

Gider tıkanıklığı gibi sorularda evinize su taşma yapıyorsa mutlaka binan suyunu kesin ve bizi arayın  sağlığınız için giderden taşan sulara çıplak teninize temas ettirmeyiz profesyonel bir yardım isteyiniz biz Başakşehir de TUVALET TIKANIKLIĞI, LAVABO TIKANIKLIĞI, PİMAŞ TIKANIKLIĞI, WC TIKANIKLIĞI, MUTFAK LAVABOSU TIKANIKLIĞI gibi soruları kırmadan açıp hizmetinize sunuyoruz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Başakşehir Lavabo Açma

Başakşehir tesisatçıYaklaşık  15 yıl öce başımdan geçen bir olayı sizlere anlatmak istiyorum komşumuzun lavabosu tıkanmıştı  beni çağırdılar  gitti temele boruda tıkanıklık vardı ve çok sıkıntı çekiyordu  kimi aradıysak buna  kolay bir çözüm bulamadılar  sonunda beni tekrar çağırdılar  usta buraya ne gerekiyorsa yap artık kırmaktan başka çare kalmamıştı ben kolları sıvadım 3 kişilik ekibi çalışmaya başlattım ve 3 gün çalışıp radyo temelden betonu kırıp tıkanan boruları söküp ve içine  baktığımızda sadece  mutfak lavabosundan  giden yağlar nedeniyle tıkandığını anladık ve tıkanan boruları yenisiyle değiştirip gir tıkanıklığını halletmiş olduk.

Komşular bize çok dua ettiler sağ olsunlar ve bunun üzerine bir araştırma içine girdim yurt dışında bu işleri robot cihaz ile açıldığını öğrendim  ve araştırıp yurt dışından bu rot cihaz denilen tıkanıklık açma makinasını getirdik  artık bu şekildeki tıkanıklık problemlerine  lavabo gideri tuvalet gideri  klozet gideri süzgeç gideri vb. aklınıza gelebilecek bütün tıkanıklıkları bu robot cihaz ve kamara yardımıyla bu konuda uzman kadromuzla tıkanıklık sorunlarını kırmadan  tesisata zarar vermeden maksimum 30 dakikada açıp çalışır hale getirip hizmetinize sunuyoruz ve hem size büyük bir zaman kazandırmış oluyoruz hem de  bütçenizi çok rahatlatıyoruz çok uygun fiyatlarla tıkanıklık problemine son verdik değerli müşterilerimiz bize 7/24 ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Başakşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanan taşan lavabolarınızı açmak için zahmet çekmenize gerek yok.. Kırmadan dökmeden sökmeden tıkanan lavabolarınızı robot yardımıyla temiz bir şekilde hizmete hazır hale gelsin ..

Lavabo Neden Tıkanır ? sorunuza cevap istiyorsanız buyurun size özetleyelim ..

 • Lavabo tıkanıklıkları boruların eskimesinden kaynaklanabilir.
 • Lavabo tıkanıklıkları kullanıcı hatalarından kaynaklanabilir.

Kişilerin lavabolarına yemek atıkları atması tıraş olurken sakal ve kılların gidere gitmesi yağ gibi akışkan maddelerin lavabolara atılması çay posalarının lavabolara dökülmesi gibi nedenler tıkanıklıklarda en büyük etkendir

Gelelim en önemli kısıma yani Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusunun en profesyonel cevabına :

Macit Tesisat olarak lavabo nasıl açılır sorunuza profesyonel ekibimizle en uygun cevabı vermekteyiz.. İstanbul lavabo açma, Avrupa yakası lavabo tıkanıklığı açma , Anadolu yakası lavabo tıkanıklığı sorunlarınızın en kestirme yolu bizimle iletişime geçmek ve lavabo tıkanıklığı sorununuzu anlatmanız kafidir.

Neden Bizi Seçmelisiniz!
 • İleri teknolojiyi kullanıyoruz
 • Bu konuda çok profesyoneliz
 • Güler yüzlü hizmet bizde
 • Uygun fiyatlara kesin çözümler sunuyoruz.
 • Robotlu kamaralı  kanallarınızı temizliyoruz.
 • 10 yılı aşkın  tecrübemizle  güven veriyoruz.
 • Mutfak tıkanıklığı açma bizim işimiz .
Tuvalet Neden Tıkanır
 1. Tuvalet gider borularının doğru yapılmayışından dolayı tuvalet tıkanabilir.
 2. Tuvalete dökülen toz çimento alçı gibi maddelerin donması sonucu tıkanabilir
 3. Tuvalete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları tıkayabilir
 4. Tuvalete atılan bebek bezi tuvaletin esini tıkayabilir
 5. Tuvalet kokusunun gidere kaçması sonucu tuvalet tıkanabilir
 6. Tuvalete atılan ıslak mendil temizlik bezi tuvaleti tıkayabilir
 7. Banyodan gidere giden kıl nedeni ile gider tıkanabilir
Başakşehir lavabo açma

Başakşehir lavabo gideri açma

Başakşehir lavabo nasıl açılır?

Başakşehir lavabo açan firmalar?

Başakşehir lavabo tıkanıklığı açma

Başakşehir lavabom tıkandı

Başakşehir lavabo tıkanıklığı nasıl giderilir?
Başakşehir lavabosu tıkananlar nasıl açıyor

Başakşehir lavabo borusu açma

Başakşehir lavabo açıcılar ?

Başakşehir lavabo neden tıkanır ?

Başakşehir lavabo tıkanıklığını açan ustalar?

Başakşehir robotla lavabo açma

Başakşehir robotla lavabo nasıl açılır?

Başakşehir kamaralı lavabo açma

Başakşehir kamaralı lavabo açan firmalar?

Başakşehir lavabo tıkanıklığını ne önler?

Başakşehir lavabo tıkandı ne yapmalıyım ?

Başakşehir piaş açma

Başakşehir pimaş nasıl açılır ?

Başakşehir tıkalı pimaş açma

Başakşehir robotla pimaş açma

Başakşehir pımaşı tıkanan yerler nasıl açıyor

Başakşehir pimaş açma ustası

Başakşehir robotlu pimaş açma

Başakşehir pimaş tıkanıklığı pimaş açan yerler ?

Başakşehir pimaş açan ustalar

Başakşehir  tıkanan pimaş nasıl açılır

Başakşehir pimaş tıkanması

Başakşehirpimaş gider açma

Başakşehir pimaş tıkanıklığı açma yöntemleri

Başakşehir pimaş açıcı

Başakşehirrobotla pimaş açma

Başakşehir pimaş açan firmalar

Başakşehir tıkanan pimaşı açma

Başakşehir kanal açma

Başakşehir tıkalı kanal açma

Başakşehir tıkanıklık açma

Başakşehir tıkanan kanalı nasıl açabiliriz

Başakşehir kanal açma yöntemleri

Başakşehir robotla kanal açma

Başakşehir kanal açma robotu

Başakşehir kanal açma yöntermleri

Başakşehir kanal gideri açma

Başakşehir logar açma

Başakşehir tıkanan logarı nasıl açılır?

Başakşehir robotla logar açma

Başakşehir logar açan firmalar

Başakşehir mutfak lavabosu tıkandı

Başakşehir mutfak açma

Başakşehir mutfak lavabosu nasıl açılır

Başakşehir mutfak gideri açma

Başakşehir tıkanan mutfak nasıl açılır

Başakşehir mutfak lavabosu açma

Başakşehir robotla mutfak lavabosu açma

Başakşehir mutfak tıkanıklığı

Başakşehir mutfak tıkanıklığı açan firma

Başakşehir mutfak tıkanıklığını açan kimyasallar

Başakşehir mutfak açma robotu

klozet tıkandı klozet tıkanıklığı açma

klozet açma yöntemleri

Lavabo açma

Lavabo gideri açma

Lavabo nasıl açılır

Lavabo açan firmalar

Lavabo tıkanıklığı açma

Lavabom tıkandı

Lavabo tıkanıklığı nasıl giderilir

Lavabosu tıkananlar nasıl açıyor

Lavabo borusu açma

Lavabo açıcılar

Lavabo neden tıkanır

Lavabo tıkanıklığını açan ustalar

Robotla lavabo açma

Robotla lavabo nasıl açılır

Kamaralı lavabo açma

Kamaralı lavabo açan firmalar

Lavabo tıkanıklığını ne önler

Lavabo tıkandı ne yapmalıyım

Pimaş açma

Başakşehir tesisatçı

pimaş nasıl açılır

tıkalı pimaş açma

robotla pimaş açma

pımaşı tıkanan yerler nasıl açıyor

pimaş açma ustası

robotlu pimaş açma

pimaş tıkanıklığı pimaş açan yerler

pimaş açan ustalar

tıkanan pimaş nasıl açılır

pimaş tıkanması

pimaş gider açma

pimaş tıkanıklığı açma yöntemleri

pimaş açıcı

robotla pimaş açma

pimaş açan firmalar

tıkanan pimaşı açma

kanal açma

tıkalı kanal açma

Başakşehir tesisatçı

tıkanıklık açma

tıkanan kanalı nasıl açabiliriz

kanal açma yöntemleri

robotla kanal açma

kanal açma robotu

kanal açma yöntemleri

kanal gideri açma

logar açma

tıkanan logarı nasıl açılır

robotla logar açma

logar açan firmalar

mutfak lavabosu tıkandı

mutfak açma

mutfak lavabosu nasıl açılır

mutfak gideri açma

tıkanan mutfak nasıl açılır

mutfak lavabosu açma

robotla mutfak lavabosu açma

mutfak tıkanıklığı

mutfak tıkanıklığı açan firma

mutfak tıkanıklığını açan kimyasallar

mutfak açma robotu

mutfak tıkandı ne yapmak gerekir

mutfak açma yöntemleri

tuvalet tıkandı

tuvalet açma

tuvalet açan firma

tuvalet açan firmalar

tuvalet tıkanıklığı açma

tuvalet tıkanıklığı

tuvalet gideri açma

tuvalet borusu açma

boru açma

tuvalet borusu açma

tuvalet borusu nasıl açılır

tuvalet tıkanırsa ne yapmalıyız

Başakşehir tesisatçı

tuvalet tıkanıklığını nasıl açabiliriz

robotla tuvalet açma

kamaralı tuvalet açma

kırmadan tuvalet açma

tuvalet esi tıkandı nasıl açılır

tuvalet borusu açma

tuvaletim tıkandı

tuvalet açma yöntemleri

tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri

tuvalet kağıdı tuvaleti tıkadı

tuvalette kaçan bez nasıl çıkarılır

tuvalet açan ustalar

tuvalet açan firmalar

tuvalet giderleri temizleme

pimaş temizleme

klozet açma

klozet tıkandı klozet tıkanıklığı açma

klozet açma yöntemleri

Başakşehir tesisatçı Başakşehir tesisatçı

 

YOUTUBE KANALIMIZ DAN BİZİ TAKİP EDİN.

 

su kaçağı tespit servisi

 

 

2 Comments

 • Evimizdeki mutfak lavabosu yıkandı kamaralı robotla geldi açtılar 10 dk bile sürmedi gerçekten çok profesyonel çalışma yapıyorlar tebrikler

  Orhan gül 23.04.2016
 • Kalite güven iyi hizmet hızlı ulaşım ın tek adresi teşekkür ederiz macit tesisat

  furkan aktas 12.11.2016

Yorum yap

Your email address will not be published.

Call Now
Directions
Tıkla ara