Lavabo Tıkanıklığı Açma

/Lavabo Tıkanıklığı Açma
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi oy verdi, Ortalama: 5,00)
Loading...

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı açma konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımızla 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, logar tıkanıklığı gibi sorunlarınızı kırmadan çözüyoruz.

İstanbul geneli Avrupa ve Asya kıtalarında gezici lavabo tıkanıklığı açma servisi araçlarımızla günün her saati hizmet veriyoruz.

Tıkanıklık konusunda profesyonel hizmet için bizi arayın.wc tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı gibi problemleri bir yeri kırmadan dökmeden kesin olarak 100/100 açıyoruz açtıktan sora gidere kamara göndererek tam açıldığından emin olduktan sonra işlemi bitirim siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 05419308557

tıkalı lavabo açma tıkanan lavabolar nasıl açılır?

lavabo açma
lavabo tıkanıklığı açma

Lavabo tıkandı nasıl açabilirim? Lavabo açma?

Bu sorular sorulduğunda herkesin aklına ilk gelen lavabo açıcı kimyasallar kullanımıdır. Halbuki kimyasal açıcı doğru kullanılamaz ise çok kötü yaralanmalara yol açabilir. Eğer lavabo açıcı bir ürün kullanacaksak iyice öğrenip, zarar görmemek için gerekli önlemleri aldıktan sonra kullanmalıyız. Ama daha farklı sistemlerin  olduğunu bilmiyorsunuz galiba. Tıkanan lavabolar için evinizde yapabileceğiniz birkaç yöntem var bu yazımızda sizlere bunları anlatacağım. Tıkanan lavabo giderlerini açmak için gerekli olan bütün malzemeler banyonuzda yer alsa da kısa sürede çözüm bulmak zordur. Profesyonellerin tercihi yaşam alanlarını daha geniş tutmak amacıyla boru çaplarını daha küçük tutmuştur.
Tıkalı mutfak giderini açmak için bizi arayın gelelim robot cihazla kırmadan zarar vermeden  açalım hizmetinize sunalım…

1 Yorum

  • vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ediyorum, tıknmış olan lavabomuzu 5 dk içinde kırmadan dökmeden açtınız size ve ekibinize şükranlarımı sunuyorum.

    AKIN 27.06.2016

Yorum Yap

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Tıkla ara