Gider Açma

/Gider Açma

Gider Açma

Gider açmaGider açma Öncelikle gider tıkanması neden olur. bunu anlamak gerekir genellikle tuvalete atılan tuvalet kâğıdı ıslak mendil banyo giderlerinin tuvaletle aynı gidere bağlı olmasından dolayı banyo giderinden kıl tüy gibi maddelerin gider hattına dolmasından zamanla oluşan tortu asit tabakalarıyla beraber borunun iç çapı daralır ve daralması sonucu en ufak tuvalet kağıdı ıslak mendil ve benzeri maddelerin gidere gitmesi sonucu gider borusu tıkanır ve geri taşma yapar bazen de çocukların tuvalete külot tuvalet kokusu sabun bez ve benzeri maddeleri atarlar ve gider tıkanır. bunların yanı sıra zamanında tesisat ustasının yanlış yanı dirsekleri açık dirsek yerine kapalı dirsek döşemesi sonucu suyun giderden yavaş gider, ve borunun tıkanması olasılığını oldukça yükseltir.

Bu tür GİDER TIKANIKLIĞINI çözmek için Macit tesisat olarak yurt dışından bir çok makina robot cihaz kamara getirdik ve sertifikalı uzman kadromuzla son teknolojik ekipmanlarla wc tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı gibi problemleri bir yeri kırmadan dökmeden kesin olarak %100 açıyoruz açtıktan sora gidere kamara göndererek tam açıldığından emin olduktan sonra işlemi bitirim siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz… Gider açma

Gider Tıkanıklığı

Basınçlı su ile gider açma: Basınçlı su ile tıkanıklık açmada doğru bir yöntemdir ancak ara katlarda bu sistem çok tercih edilmez çünkü alt daireye üst daireye su basacağın dan çok tercih edilmez…
Robot cihazla gider tıkanıklığı açma: Eviniz dükkanınızda nerede olursa olsun tuvalet tıkanıklığı açma işlemini son teknolojik cihazlar ve uzman kadromuz sayesinde bir yeri kırmadan dökmeden açıyoruz.

Bu hizmeti İstanbul’un BÜTÜN SEMTLERİNDE de 7/24 sunmaktayız. tıkanıklığa sebep olan peçete kağıt bez parçası ıslak mendil tuvalet kokusu ne olursa geri alıp soruna kesin çözüm sağlamaktayız…Tıkanmış lavabo gideri nasıl açılır diye araştırma yaptığınızda bir kaç çözüm bulunabilir. Örneğin lavabo aç adı verilen pompa yöntemini denemeniz istenebilir. Ancak bunlar doğru bir yöntem değildir. Çünkü bazı tıkanıklık sorunları pompayla açılmaz. Aksine daha da büyük sorunlara neden olabilir. Lavabo aç adı verilen kimyasal kullanıldığında gider boruların ek yerlerinde bulunan contaları asit yakar ve su kaçağı olmaya başlar. Bu nedenle gelişmiş cihazlarla hizmet veren Macit tesisat dan yardım alabilirsiniz. Peki biz nasıl açıyoruz. robot cihazlarla kırmadan dökmeden garantili olarak açıyoruz gider açma konusunda bizi 24 saat arayabilirsiniz.

Robotla tıkanıklık açma

Robotla lavabo açmak ya da pimaş yıkamak en hızlı tesisat yöntemlerinden biri artık. Su tesisatçısı olarak tıkanıklıklara modern teknoloji ile müdahale ederek zamandan ve nakitten tasarruf sağlıyoruz. Tıkalı bir pimaş ancak robotlu sistemlerle yıkanarak tamamen açılabiliyor. Özellikle tuvalet, rögar açma işlemlerinde robotlar etkili bir performans gösteriyor.

 

 

Etiketler:

tuvalet gideri açma, lavabo açma, sıhhi tesisat servisi, tesisatçı, su tesisatçısı, su tesisatçıları, su tesisatı servisi, acil tesisatçı, sıhhi tesisatçı, lavabo tıkanıklığı açma, lavabo açma, lavabo gideri açma, lavabo açan firmalar, lavabo tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı nasıl giderilir?, lavabosu tıkananlar nasıl açıyor?, lavabo borusu açma, lavabo açıcılar, lavabo tıkanıklığını açan ustalar?, rotla lavabo açma, robotla lavabo nasıl açılır ?, kamarelı lavabo açma, kameralı lavabo açan firmalar?, lavabo tıkanıklığını ne önler, tıkalı pimaş açma, robotla pimaş açma, pımaşı tıkanan yerler nasıl açıyor, pimaş açma ustası, robotlu pimaş açma, pimaş tıkanıklığı pimaş açan yerler, pimaş açan ustalar, pimaş tıkanması, pimaş gider açma, pimaş tıkanıklığı açma yöntemleri, pimaş açıcı, robotla pimaş açma, pimaş açan firmalar, tıkanan pimaşı açma, kanal açma, tıkalı kanal açma, tıkanıklık açma, tıkanan kanalı nasıl açabiliriz, kanal açma yöntemleri, robotla kanal açma, kanal açma robotu, kanal açma yöntermleri, kanal gideri açmaü, rögar açma, robotla rögar açma, rögar açan firmalar, mutfak açma, mutfak gideri açma, mutfak lavabosu açma, robotla mutfak lavabosu açma, mutfak tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı açan firma, mutfak tıkanıklığını açan kimyasallar, mutfak açma robotu, mutfak açma yöntemleri, tuvalet açma, tuvalet açan firma, tuvalet açan firmalar, tuvalet tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet gideri açma, tuvalet borusu açma, boru açma, tuvalet borusu açma, tuvalet tıkanırsa ne yapmalıyız, tuvalet tıkanıklığını nasıl açabiliriz, robotla tuvalet açma, kameralı tuvalet açma, kırmadan tuvalet açma, tuvalet borusu açma, tuvalet açma yöntemleri, tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri, tuvalet kağıdı tuvaleti tıkadı, tuvalet açan ustalar, tuvalet açan firmalar, tuvalet giderleri temizleme, pimaş temizleme, klozet açma yeşilpınar, klozet açma yöntemleri, klozet kokusu klozeti tıkadı ne yapmalıyım

3 Comments

 • Gecenin bir saatinde sular içinde kalan mutfağımda ne yapacağım şimdi sabaha kadar diye kara kara düşünürken 7/24 tesisatçı var mı acaba diyerek internetten Macit Tesisatı buldum. 30 dk içinde geldiler ve tertemiz bir şekilde hallettiler. Son derece saygılı , güvenilir ve tertemiz hizmet için teşekkür ederim.

  Rahşan 03.04.2017
 • Sancaktepede oturuyorum evime gelen personel çok saygılı dürüst ve işinin ehliydi
  Tıkanan mutfak giderini sorunsuz açtığı gibi neden tıkandığı ve bundan sonra tıkanmaması için ne yapmam gerektiği konusunda profesyonel bilgiler verdi.
  Macit tesisat personeline çok teşekkürler…

  Şahin kara 10.04.2017
 • Açık konuşacağım. Dikkat! Hoşunuza gitmeyen kelimeler olabilir.
  Binamızın ana tuvalet gideri tıkandı. Kısa süre içinde evimi bok bastı. İnanılmaz iğrenç bir durum. Hemen buradan Recep Bey ile iletişime geçtim. Kendisi çok kısa bir süre içerisinde evime gelip, bok taşmış tuvalete girip, robotlu spiral boru ile tıkanıklığı 2-3 dk içinde açtı. Üstelik makul bir fiyata. Yani Recep usta, hızlı, işinin uzmanı ve güvenilir. Çok memmun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum

  İbrahim 18.04.2017

Yorum yap

Your email address will not be published.