Polonezköy Sıhhi Tesisat

/Polonezköy Sıhhi Tesisat
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi oy verdi, Ortalama: 5,00)
Loading...

Polenezköy tesisatçı

Polenezköy tesisatçı İstanbul Polonezköy bölgesinde 7 gün 24 saat tesisatçı hizmet sunmaktadır Uzman kadromuz ile Tesisat arızaları alanında hizmet veriyoruz.

Tıkanıklık Açma

Polenezköy  bölgesinde tuvalet tıkanmaları lavabo tıkanmaları süzgeç tıkanmaları, kanal tıkanmaları, pimaş tıkanmaları gibi durumlarda kırmadan dökmeden tıkanan boruları robot cihaz yardımıyla açıyoruz kesinlikle kırma dökme yok teknolojik cihazlarımız sayesinde kanal görüntüleme yapabiliyoruz  tıkanıklığın sebebine göre özel uçları robot makineye takıp tıkanıklığı ortadan kaldırıyoruz.

Polenezköy klozet Açma

Tıkalı klozet açma konusunda uzman kadromuz İstanbul,un her bölgesine geniş servis ağımızla hizmet sunmaktayız tıkanan tuvaletinizi cihazla kırmadan zarar vermeden içerisine bez kağıt havlu kolonyalı mendil ve benzeri maddeleri tıkanan borudan çıkararak tıkanan giderinizi açıp test ederek size teslim etmektedir tıkanan borunun içindeki madde çıkarılmaz ise tekrar aynı sorunu yaşarsınız o yüzden sıradan tesisatçıları çağırıp geçici çözümler üretip giderler o yüzden kesinlikle bizim gibi uzman firmalardan yardım alınız bizi arayın sizin uygun olduğunuz günde ve saatte gelelim tıkalı tuvaletinizi çözüp hizmetinize sunalım bizden zaman bilgi almak için arayınız. Macit Tesisat olarak tıkalı klozetinizi açtıktan sora oraları pis bir şekilde bırakmıyoruz yüzeysel olarak temizleyip sonra teslim ediyoruz. klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açıyoruz bazı durumlarda klozetinizi söküp tıkalı pimaş,ı açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz bunun sebebi klozet çizilmesini önlemek….

Sıhhi tesisat hizmetleri

Polenetköy tesisatçı
Polenetköy Tesisatçı

 

Polenezköy su tesisatı arızası alanında banyonuzda veya mutfak tesisatıyla alakalı bütün sorunlarınızı en hızlı ve en uygun çözmek için tüm çabamızla çalışıyoruz ucuz tesisatçı olmaz kaliteli malzeme kullanmak bizim işimiz uygun hizmet bizim işimiz bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Noktasal Su kaçağı nasıl bulunur?

özel dinleme cihazları sayesinde uzman kadromuz banyonuzda tuvalette kat kaloriferi kaçaklarında aklınıza suyla ilgili ne kaçak varsa noktasal olarak kaçağı buluyoruz  kaçağın olduğu yer bulduktan sonra en fazla 3 seramik kırıp kaçağı tamir ediyoruz.

 

 

 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Tıkla ara