Kartal Tesisatçı

/Kartal Tesisatçı
Gaziosmanpaşa lavabo tuvalet açma

Kartal Tesisatçı

Kartal Tesisatçı

Kartal Tesisatçı İstanbul Kartal bölgesinde 7 gün 24 saat tesisatçı hizmet sunmaktadır Uzman kadromuz ile Tesisat arızaları alanında hizmet veriyoruz…

Kanalizasyonlar İSTANBUL’UN  neredeyse alt yapısını oluşturan önemli noktalardan biridir. Bir sel yada taşkın olduğunda kanallar sayesinde yollarda suların birikmesini ve alt katlarda oturanların evlerine kadar sızmasını engellemektedir. Bu yüzden herhangi bir kanalda oluşabilecek bir sorun halinde hemen kanalizasyon açma işlemi uygulanmalıdır. Örneğin bir binayı ele alalım. Her binanın kendine ait bir rögarı vardır ve bu rögarlar yardımıyla bütün pis sular ve atık maddeler kanallara tahliye edilmektedir. Kanalda oluşan bir sıkıntıda bize kadar yansıyarak pis suların gitmesinin engelleyerek evlerimize taşmasına yada lavabo da birikmesine neden olmaktadır. Bu da hem görüntü açısından hem kokusal anlamda bizi rahatsız etmektedir.

Kartal Tuvalet Tıkanıklığı

Kartal Tuvalet  tıkanıklığı çevremiz de çok gördüğümüz   bu tıkanıklık yine yapıların zarar görmesine de neden olabilir. Bu sebeple tıkalı  borularınızın onarılması çok önemlidir. Kanalizasyon tıkanıklığı günümüzde teknolojik aletler yardımıyla yapılmaktadır. Bu teknolojik cihazlar sayesinde pratik ve temiz bir şekilde kanalizasyonlar temizlenmektedir.

Kartal klozet  tıkanıklığı açma işlemi için bölgedeki sorun makinenin robotu kullanılarak ve yabancı atıklar parçalanarak temizlenir. lavabo tıkanıklığı büyük sorunlar ortaya çıkaracağından hemen önlemi alınmalıdır. Düzenli bir şekilde bakımı yapımı takdirde sorun yaşanmayacaktır. Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi için kameralı ve robotlu teknolojik kullanılarak yapılması işlemi oldukça kolaylaştırmaktadır. tuvalet gideri  tıkanıklığı böylelikle ortadan kaldırılır.

Kartal Kanal Açma

Kartal Kanal Açma ve temizliği tesisatın sorunsuz işlemesi açısından yılın belli zaman aralıklarıyla yapılması gereken bir işlemdir. Yapılarda oluşan beton ve alçı kalıntıları zamanla oksitlenebilir ve bunun yanında sudaki  kireçler birikip tıkanıklık oluşturabilir.robotla lavabo açma

Bununla birlikte çamur, yağ, pislik birikintileri de kanalların tıkanmasında büyük yere sahiptir. Bunlar kanalı tıkayarak sızıntıya neden olmaktadır. Kanal tıkanıklığı aksatılmadan çözülmesi gereken ciddi bir problemdir.

Kanal temizliğinde tıkanıklığa neden olan yağ tutucuları, su depoları ve mazgallarda biriken diğer kalıntıların yerinin noktasal olarak belirlenmesi gerekmektedir. Bu tıkanıklığın giderilmesinde yapıya hasar verilmeden yapılması için uzman kişiler tarafından profesyonel makinelerle yapılmalıdır. Kanal temizliğinin ilk aşamasında kamerayla görüntüleyip noktasal tespit yapıldıktan sonra profesyonel bir kişi tarafından kullanılan makine yardımı ile kanal açılmakta ve atıklar parçalanarak yok edilmektedir. İSTANBUL kanal, kanalizasyon, tuvalet, klozet, lavabo, rögar süzgeç tıkanıklığı robotla açma serisi.

Kartal gider açma

Evinizde veya iş yerinizde tuvalet tıkanıklığı mı meydana geldi kırmaya dökmeye gerek yok biz uzman ustalarımız ve teknolojik cihazlarımız sayesinde kırmadan dökmeden evinizin tesisatına zarar vermeden Bayrampaşa tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı pimaş tıkanıklığını robot cihazlarınız sayesinde çekik yay salarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri geri çıkararak veya parçalayıcı uç sayesinde parçalayıp rögara gönderiyoruz bu sayede Kartal tuvalet  veya pimaş tıkanıklığını açmış oluyoruz.

Tıkanıklık gibi bir sorunla karşılaştığınız zaman mutlaka profesyonel bir firmadan yardım isteyiniz sıradan tesisatçılar evinizi kırıp boruları değiştirmek ister buda size maddi olarak geri döner gider tıkanıklığı gibi sorularda evinize su taşma yapıyorsa mutlaka binan suyunu kesin ve bizi arayın  sağlığınız için giderden taşan sulara çıplak teninize temas ettirmeyiz profesyonel bir yardım isteyiniz biz Kartal  de TUVALET TIKANIKLIĞI, LAVABO TIKANIKLIĞI, PİMAŞ TIKANIKLIĞI, WC TIKANIKLIĞI, MUTFAK LAVABOSU TIKANIKLIĞI gibi soruları kırmadan açıp hizmetinize sunuyoruz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Kartal lavabo açma

Yaklaşık 15 yıl öce başımdan geçen bir olayı sizlere anlatmak istiyorum komşumuzun lavabosu tıkanmıştı  beni çağırdılar  gitti temele boruda tıkanıklık vardı ve çok sıkıntı çekiyordular  kimi aradıysak buna  kolay bir çözüm bulamadılar  sonunda beni tekrar çağırdılar  usta buraya ne gerekiyorsa yap artık kırmaktan başka çare kalmamıştı ben kolları sıvadım 3 kişilik ekibi çalışmaya başlattım ve 3 gün çalışıp radyo temelden betonu kırıp tıkanan boruları söküp ve içine  baktığımızda sadece  mutfak lavabosundan  giden yağlar nedeniyle tıkandığını anladık ve tıkanan boruları yenisiyle değiştirip gir tıkanıklığını halletmiş olduk.

Komşular bize çok dua ettiler sağ olsunlar ve bunun üzerine bir araştırma içine girdim yurt  dışında bu işleri robot cihaz ile açıldığını öğrendim  ve araştırıp yurt dışından bu rot cihaz denilen tıkanıklık açma makinasını getirdim  artık bu şekildeki tıkanıklık problemlerine  lavabo gideri tuvalet gideri  klozet gideri süzgeç gideri vb. aklınıza gelebilecek bütün tıkanıklıkları bu robot cihaz ve kamara yardımıyla bu konuda uzman kadromuzla tıkanıklık sorunlarını kırmadan  tesisata zarar vermeden maksimum 30 dakikada açıp çalışır hale getirip  hizmetinize sunuyoruz ve hem size büyük bir zaman kazandırmış oluyoruz hem de  bütçenizi çok rahatlatıyoruz çok uygun fiyatlarla tıkanıklık problemine son verdik değerli müşterilerimiz bize 7/24 ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Kartal lavabo tıkanıklığı açma

Tıkanan taşan lavabolarınızı açmak için zahmet çekmenize gerek yok.. Kırmadan dökmeden sökmeden tıkanan lavabolarınızı robot yardımıyla temiz bir şekilde hizmete hazır hale gelsin ..

Lavabo Neden Tıkanır ? sorunuza cevap istiyorsanız buyurun size özetleyelim ..

 • Lavabo tıkanıklıkları boruların eskimesinden kaynaklanabilir
 • Lavabo tıkanıklıkları kullanıcı hatalarından kaynaklanabilir

Kişilerin lavabolarına yemek atıkları atması tıraş olurken sakal ve kılların gidere gitmesi yağ gibi akışkan maddelerin lavabolara atılması çay posalarının lavabolara dökülmesi gibi nedenler tıkanıklıklarda en büyük etkendir

Gelelim en önemli kısıma yani Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusunun en profesyonel cevabına :

Macit Tesisat olarak lavabo nasıl açılır sorunuza profesyonel ekibimizle en uygun cevabı vermekteyiz.. İstanbul lavabo açma, Avrupa yakası lavabo tıkanıklığı açma , Anadolu yakası lavabo tıkanıklığı sorunlarınızın en kestirme yolu bizimle iletişime geçmek ve lavabo tıkanıklığı sorununuzu anlatmanız kafidir…

 

 

su kaçağı tespit servisi

Kartal tuvalet açma

Kartal gider açma

Kartal tuvalet tıkanıklığı açma

Kartal tıkalı gider açma

Kartal lavabo açma

Kartal su tesisatçısı

Kartal pimaş açma

Kartal mutfak tıkanıklığı açma

Kartal süzgeç açma

Kartal kanal açma

Kartal da robotla tıkalı giderlerinizi açıyoruz

Kartal kamaralı pimaş açma

Kartal mutfak lavabo tıkanıklığı açma

Kartal klozet tıkanıklığı açma

Kartal tuvalet açma

Kartal tuvalet açan

Tuvalet açma Kartal

Kartal tuvalet tıkanıklığı

Kartal tuvalet açmak

Kartal tuvalet  tıkanıklığı açma

Kartal wc açma

Kartal tuvalet açan firmalar ?

Kartal tuvalet nasıl açılır ?

Kartal tuvalet açıcı ?

Kartal tuvaletim tıkandı

Kartal tuvalet borusu açma

Kartal robotla tuvalet tıkanıklığı açma

Kartal tuvalet neden tıkanır

Kartal tuvalet  açan usta

Kartal klozet açma

Kartal klozet tıkandı

Kartal klozet açıcı

Kartal klozet açan firmalar ?

Kartal klozet tıkanıklığı açma

Kartal klozet nasıl açılır ?

Kartal klozet açan usta

Kartal klozet im tıkandı 

Kartal klozet esi tıkandı ne yapmalıyım ?

Kartal klozet tamiri

Kartal klozet su kaçırıyor

Kartal klozet gideri açma

Kartal pimaş açma

Kartal pimaş tıkandı

Kartal pimaş tıkanıklığı

Kartal pimaş açıcı

Kartal pimaş açan

Kartal pimaş  borusu açma

Kartal pimaş tıkanıklığı açma

Kartal pimaş açan firmalar

Kartal robotla pimaş açma

Kartal kameralı pimaş açma

Kartal su tesisatçısı

Kartal pimaş tıkandı

Kartal lavabo açma

Kartal lavabo tıkanıklığı açma

Kartal lavabo açan

Kartal lavabo gideri açma

Kartal lavabo tıkandı

Kartal lavabo açıcı

Kartal lavabo nasıl açılır

Kartal lavabo açan firma

Kartal lavabo neden tıkanır

Kartal lavabo tıkanıklığı neden olur

Kartal mutfak tıkanıklığı açma

Kartal mutfak lavabosu açma

Kartal robotlu tıkanıklık açma

Kartal lavabo kanalı açma

Kartal kanal açma

Kartal kanal açıcı

Kartal lavabo açıcılar

Kartal lavabo borusu açma

Kartal boru açma

Kartal gider açma

Kartal gider açıcı  Kartal  gider açan

Kartal gider tıkanıklığı

Kartal gider açan ustalar

Kartal robotla gider açma

lavabo açma Kartal

lavabo gideri açma Kartal

lavabo nasıl açılır Kartal

lavabo açan firmalar Kartal

lavabo tıkanıklığı açma Kartal

lavabom tıkandı Kartal

lavabo tıkanıklığı nasıl giderilir

lavabosu tıkananlar nasıl açıyor

lavabo borusu açma

lavabo açıcılar

lavabo neden tıkanır

lavabo tıkanıklığını açan ustalar

rotla lavabo açma

robotla lavabo nasıl açılır

kamaralı lavabo açma

kamaralı lavabo açan firmalar

lavabo tıkanıklığını ne önler

lavabo tıkandı ne yapmalıyım

piaş açma

pimaş nasıl açılır

tıkalı pimaş açma

robotla pimaş açma

pımaşı tıkanan yerler nasıl açıyor

pimaş açma ustası

robotlu pimaş açma

pimaş tıkanıklığı pimaş açan yerler

pimaş açan ustalar

Lavabo açma

Lavabo gideri açma

Lavabo nasıl açılır

Lavabo açan firmalar

Lavabo tıkanıklığı açma

Lavabom tıkandı

Lavabo tıkanıklığı nasıl giderilir

Lavabosu tıkananlar nasıl açıyor

Lavabo borusu açma

Lavabo açıcılar

Lavabo neden tıkanır?

Lavabo tıkanıklığını açan ustalar

Robotla lavabo açma

Robotla lavabo nasıl açılır

Kamaralı lavabo açma

Kamaralı lavabo açan firmalar

Lavabo tıkanıklığını ne önler

Lavabo tıkandı ne yapmalıyım

pimaş açma

Pimaş nasıl açılır

Tıkalı pimaş açma

Robotla pimaş açma

Pımaşı tıkanan yerler nasıl açıyor

Pimaş açma ustası

Robotlu pimaş açma

Pimaş tıkanıklığı pimaş açan yerler

Pimaş açan ustalar

Tıkanan pimaş nasıl açılır

Pimaş tıkanması

Pimaş gider açma

Pimaş tıkanıklığı açma yöntemleri

Pimaş açıcı

Robotla pimaş açma

Pimaş açan firmalar

Tıkanan pimaşı açma

Kanal açma

Kıkalı kanal açma

Tıkanıklık açma

Tıkanan kanalı nasıl açabiliriz

Kanal açma yöntemleri

Robotla kanal açma

Kanal açma robotu

Kanal açma yöntemleri

Kanal gideri açma

Logar açma

Tıkanan logarı nasıl açılır

Robotla logar açma

Logar açan firmalar

Mutfak lavabosu tıkandı

Mutfak açma

Mutfak lavabosu nasıl açılır

Mutfak gideri açma

Tıkanan mutfak nasıl açılır

Mutfak lavabosu açma

Robotla mutfak lavabosu açma

Mutfak tıkanıklığı

Mutfak tıkanıklığı açan firma

Mutfak tıkanıklığını açan kimyasallar

Mutfak açma robotu

Mutfak tıkandı ne yapmak gerekir

Mutfak açma yöntemleri

Tuvalet tıkandı

Tuvalet açma

Tuvalet açan firma

Tuvalet açan firmalar

Tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvalet tıkanıklığı

Tuvalet gideri açma

Tuvalet borusu açma

Boru açma

Tuvalet borusu açma

Tuvalet borusu nasıl açılır

Tuvalet tıkanırsa ne yapmalıyız

Tuvalet tıkanıklığını nasıl açabiliriz

Robotla tuvalet açma

Kamaralı tuvalet açma

Kırmadan tuvalet açma

Tuvalet esi tıkandı nasıl açılır

Tuvalet borusu açma

Tuvaletim tıkandı

Tuvalet açma yöntemleri

Tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri

Tuvalet kağıdı tuvaleti tıkadı

Tuvalette kaçan bez nasıl çıkarılır

Tuvalet açan ustalar

Tuvalet açan firmalar

Tuvalet giderleri temizleme

Timaş temizleme

Klozet açma

Klozet tıkandı klozet tıkanıklığı açma

Klozet açma yöntemleri

Klozet kokusu klozeti tıkadı ne yapmalıyım

Klozet su akıtıyor

Kartal Tesisatçı

5 Comments

 • çok iyi

  ramis 23.03.2016
 • merhaba İşyerinde kullandığımız tuvalet iş hanı binamızın tek tuvaleti, sanırım bazı esnaf arkadaşlar tuvalate peçete, tuvalet kağıdı gibi cisimler atıyor ve sık sık tıkanan tuvalet sorunu yaşıyoruz, internet sitenizde pimaş borularına zarar vermeden garantili tuvalet tıkanıklığı açma hizmetiniz olduğunu gördüm, acaba işyeri tuvaletleri için tıkanıklık açma hizmeti veriyormusunuz ve bu işlem ne kadar sürmektedir ?

  esra yurtsever 30.03.2016
 • merhaba sizi evimdeki su sızıntısı için rahatsız ediyorum bir aydır parke ve duvarlarda kabarma oluyor, sizi faruk bey adında bir tesisatçı önerdi, normalde biz yaparsak her yeri kırmamız lazım dedi, macittesisat ta makineler var kırmadan nokta atışı sorunlu yeri buluyor dedi, sitede oturuyoruz, nasıl yardımcı olursunuz bize_?

  elif üstündağ 13.04.2016
  • Kırmadan noktasal tespit yapıyoruz 0212 639 34 84 numaradan ararsanız yardımcı oluruz Macit Tesisat

   macittesisat 13.04.2016
 • mevcut olan işyerimizin wc giderinde oluşan sıkıntıyı kısa ve yetişmiş teknolojik sistemle yapmış oldugunuz işi taktirle karşılıyorum .bizim memnuniyetimiz kırmadan dökmeden temiz birşekilde istediğimiz gibi teslim etmenizdir .İYİKİ VARSINIZ ELİNİZE SAĞLIK….

  katılımsız ful Programlar 23.10.2016

Yorum yap

Your email address will not be published.

Call Now
Directions
Tıkla ara