Bağcılar Tesisatçı

/Bağcılar Tesisatçı

Bağcılar Tesisatçı

Bağcılar tesisatçı İstanbul Bağcılar bölgesinde 7 gün 24 saat tesisatçı hizmet sunmaktadır. Uzman kadromuz ile Tesisat arızaları alanında hizmet veriyoruz bağcılar su tesisatçı  olarak bağcıların tüm mahallelerine tesisatçı hizmeti sunuyoruz.

Bağcılar  gider açma: Tıkalı klozet açma konusunda uzman kadromuz İstanbul’un her bölgesine geniş servis ağımızla hizmet sunmaktayız tıkanan tuvaletinizi cihazla kırmadan zarar vermeden içerisine  bez kağıt havlu kolonyalı mendil ve benzeri maddeleri tıkanan borudan çıkararak tıkanan giderinizi açıp test ederek   size teslim etmektedir    tıkanan borunun içindeki madde çıkarılmaz ise tekrar aynı sorunu yaşarsınız  o yüzden sıradan tesisatçıları çağırıp geçici çözümler üretip giderler o yüzden kesinlikle bizim gibi uzman firmalardan yardım alınız bizi arayın sizin uygun olduğunuz günde ve saatte gelelim tıkalı tuvaletinizi  çözüp hizmetinize sunalım bizden zaman bilgi almak için arayınız.

Macit Tesisat olarak tıkalı klozetinizi açtıktan sora oraları pis bir şekilde bırakmıyoruz yüzeysel olarak temizleyip sonra teslim ediyoruz. Klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açıyoruz bazı durumlarda   klozetinizi söküp  tıkalı pimaşı açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz bunun sebebi klozet çizilmesini önlemek bağcıların tüm mahallelerine 30 dakikada hizmet sunuyoruz..

Bağcılar bölgesinin bütün mahallelerinde sıhhi tesisat işleriniz için 25,30 dk. içinde servis sağlıyoruz. Tıkanan lavaboları kırmadan dökmeden özel cihazlar sayesinde  dakikada açıyoruz. Bağcılar Tesisatçı

Bağcılar kamaralı tuvalet açma

Bağcılar tuvalet açma Evinizde ofisinizde dükkanınızda tuvalet tıkanıklığı veya lavabo tıkanıklığı gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz korkmanıza gerek yok biz bu tıkanıklıkları kırmadan dökmeden uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlarımızla açıyoruz .tıkanıklık durumuzda kırma dökme işi tarihe karışmıştır kırıp dökmek size mali olarak ciddi bir külfet olabilir evinizdeki en ufak maliyetin fiyatını tahmin etmek çok zor değil biz bu maliyetten tamamen kurtarıyoruz garantili olarak açıyoruz ve hizmetinize sunuyoruz   evde tuvalete atılan bez ıslak mendil oyuncak kıyafet tuvalet kağıdı  kıl çamaşır aklınıza ne geliyorsa robot cihazlarımız sayesinde tıkanan noktadan alıp çıkarıyoruz bu yüzden tekrar karşılaşma olanağınız ortadan kalkabilir.

Bağcılar Tesisatçı

Bağcılar Tıkanmış Pimaş Açma Hizmetlerimiz

Binaların atık su giderleri pimaş dediğimiz plastik borular vasıtasıyla binanın dışına yani belediyenin rögar hatlarına bağlanmasıdır binalardaki bu pimaş borularının tıkanma ihtimalleri vardır bu sebepleri başlıca şöyle sıralayabiliriz.

Yıllarca kullanılan bu pimaşlar zamanla asitten dolayı boruların çapını daraltır ve en ufak bir peçete atmanız durumuzda tıkanır.

Evinizdeki tuvalet veya klozetlerden atılan tuvalet kağıdı ıslak mendil çocuk bezi veya yanlışlık la herhangi bez olabilir.

Binanın zamanında alt yapı pimaşlarını yapan ustanın hatalı boru döşenmesi sonucu olabilir veya pimaşları döşerken meyil problemi olabilir bu yüzden  pimaş tıkanıklığı olabilir.

Banyolardan giderlere giden kılların zamanla birikmesiyle evinizin veya ofisinizin pimaşları tıkanabilir  .

Veya aklınıza gelecek bir çok sebepten dolayı pimaş tıkanıklığı tuvalet tıkanıklığı  lavabo tıkanıklığı süzgeç tıkanıklığı  başınıza geldiğinde aklınıza ilk bir tesisat ustası çağırıp   pimaşları kırıp değiştirmesini istersiniz elbette bu bir çözüm yoludur fakat bu iş aynı zamanda ciddi bir maliyet ve tadilat oluşturur ufak bir gider tıkanıklığı  için bir dünya tadilat yapmak yerine firmamızı arayarak bir profesyonel ekip isteyiniz  biz bu tur tıkanıklıkları kırmadan dökmeden mutfak gideri tıkanıklıklarını tuvalet tıkanmasını ve lavabo tıkanmasını robot cihazlar ve uzman kadromuz sayesinde kolayca çözüm sağlıyoruz bu sizin için zaman açısından ve ekonomik açıdan ciddi bir kar anlamına gelir pimaş açma sistemlerini biz yaklaşık 10 yıldır firmamız İstanbul   genelin de   hizmet vermekteyiz .

Ancak bu sistem binanın dışında veya radyan temel içinden giden pimaşlar da  çökme kırılma gibi durumlarda mecburen kırılıp yapılması icap edebilir  Bağcılar pimaş açma konusunda uzman ekibimiz sürekli yeniliklere açık ve tecrübe konusunda siz değerli müşterilerimize  daha iyi hizmet verebilmek için  pimaş  tıkanıklıklarını robot cihaz sayesinde İstanbul’un tüm semtlerinde   7/24 servis imkanı sağlıyoruz.

Bağcılar Tesisatçı

Bağcılar lavabo açma

Bağcılar TesisatçıYaklaşık 15 yıl öce başımdan geçen bir olayı sizlere anlatmak istiyorum komşumuzun lavabosu tıkanmıştı  beni çağırdılar  gitti temele boruda tıkanıklık vardı ve çok sıkıntı çekiyordular  kimi aradıysak buna  kolay bir çözüm bulamadılar  sonunda beni tekrar çağırdılar  usta buraya ne gerekiyorsa yap artık kırmaktan başka çare kalmamıştı ben kolları sıvadım 3 kişilik ekibi çalışmaya başlattım ve 3 gün çalışıp radyo temelden betonu kırıp tıkanan boruları söküp ve içine  baktığımızda sadece  mutfak lavabosundan  giden yağlar nedeniyle tıkandığını anladık ve tıkanan boruları yenisiyle değiştirip gir tıkanıklığını halletmiş olduk.

Komşular bize çok dua ettiler sağ olsunlar ve bunun üzerine bir araştırma içine girdim yurt  dışında bu işleri robot cihaz ile açıldığını öğrendim  ve araştırıp yurt dışından bu rot cihaz denilen tıkanıklık açma marinasını getirdim  artık bu şekildeki tıkanıklık problemlerine  lavabo gideri tuvalet gideri  klozet gideri süzgeç gideri ve benzeri aklınıza gelebilecek bütün tıkanıklıkları bu robot cihaz ve kamara yardımıyla bu konuda uzman kadromuzla tıkanıklık sorunlarını kırmadan  tesisata zarar vermeden maksimum 30 dakikada açıp çalışır hale getirip  hizmetinize sunuyoruz ve hem size büyük bir zaman kazandırmış oluyoruz hem de  bütçenizi çok rahatlatıyoruz çok uygun fiyatlarla tıkanıklık problemine son verdik değerli müşterilerimiz bize 7/24 ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Tesisatçı

Neden bizi seçmelisiniz?

 • İleri teknolojiyi kullanıyoruz
 • Bu konuda çok profesyoneliz
 • Güler yüzlü hizmet bizde
 • Uygun fiyatlara kesin çözümler sunuyoruz.
 • Robotlu kamaralı  kanallarınızı temizliyoruz.
 • 10 yılı aşkın  tecrübemizle  güven veriyoruz.
 • Bağcılar tesisatçı bağcılar bölgesinde 7/24 hizmet sağlıyoruz

Bağcılar Tuvalet Neden Tıkanır ?

 1. Tuvalet gider borularının doğru yapılmayışından dolayı tuvalet tıkanabilir.
 2. Tuvalete dökülen toz çimento alçı gibi maddelerin donması sonucu tıkanabilir
 3. Tuvalete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları tıkayabilir
 4. Tuvalete atılan bebek bezi tuvaletin esini tıkayabilir
 5. Tuvalet kokusunun gidere kaçması sonucu tuvalet tıkanabilir
 6. Tuvalete atılan ıslak mendil temizlik bezi tuvaleti tıkayabilir
 7. banyodan gidere giden kıl nedeni ile gider tıkan

Bağcılar gider açma

Evinizde veya iş yerinizde tuvalet tıkanıklığı mı meydana geldi kırmaya dökmeye gerek yok biz uzman ustalarımız ve teknolojik cihazlarımız sayesinde kırmadan dökmeden evinizin tesisatına zarar vermeden Bayrampaşa tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı pimaş tıkanıklığını robot cihazlarınız sayesinde çekik yay salarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri geri çıkararak veya parçalayıcı uç sayesinde parçalayıp rögara gönderiyoruz bu sayede Bağcılar tuvalet  veya pimaş tıkanıklığını açmış oluyoruz tıkanıklık gibi bir sorunla karşılaştığınız zaman mutlaka profesyonel bir firmadan yardım isteyiniz sıradan tesisatçılar evinizi kırıp boruları değiştirmek ister buda size maddi olarak geri döner gider tıkanıklığı gibi sorularda evinize su taşma yapıyorsa mutlaka binan suyunu kesin ve bizi arayın  sağlığınız için giderden taşan sulara çıplak teninize temas ettirmeyiz profesyonel bir yardım isteyiniz.

Bağcılar da TUVALET TIKANIKLIĞI,LAVABO TIKANIKLIĞI,PİMAŞ TIKANIKLIĞI, WC TIKANIKLIĞI,MUTFAK LAVABOSU TIKANIKLIĞI gibi soruları kırmadan açıp hizmetinize sunuyoruz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bağcılar lavabo tıkanıklığı açma

Tıkanan taşan lavabolarınızı açmak için zahmet çekmenize gerek yok.. Kırmadan dökmeden sökmeden tıkanan lavabolarınızı robot yardımıyla temiz bir şekilde hizmete hazır hale gelsin ..

Lavabo Neden Tıkanır ? sorunuza cevap istiyorsanız buyurun size özetleyelim ..

 • Lavabo tıkanıklıkları boruların eskimesinden kaynaklanabilir.
 • Lavabo tıkanıklıkları kullanıcı hatalarından kaynaklanabilir.

Kişilerin lavabolarına yemek atıkları atması tıraş olurken sakal ve kılların gidere gitmesi yağ gibi akışkan maddelerin lavabolara atılması çay posalarının lavabolara dökülmesi gibi nedenler tıkanıklıklarda en büyük etkendir..


Gelelim en önemli kısıma yani Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusunun en profesyonel cevabına :

Macit Tesisat olarak lavabo nasıl açılır sorunuza profesyonel ekibimizle en uygun cevabı vermekteyiz.. İstanbul lavabo açma, Avrupa yakası lavabo tıkanıklığı açma , Anadolu yakası lavabo tıkanıklığı sorunlarınızın en kestirme yolu bizimle iletişime geçmek ve lavabo tıkanıklığı sorununuzu anlatmanız kafidir..

Bağcılar tuvalet açma

Bağcılar tuvalet açan?

Bağcılar tuvalet tıkanıklığı

Bağcılar tuvalet açmak

Bağcılar tuvalet  tıkanıklığı açma

Bağcılar wc açma

Bağcılar tuvalet açan firmalar?

Bağcılar tuvalet nasıl açılır?

Bağcılar tuvalet açıcı

Bağcılar tuvaletim tıkandı

Bağcılar tuvalet borusu açma

Bağcılar robotla tuvalet tıkanıklığı açma

Bağcılar tuvalet neden tıkanır?

Bağcılar tuvalet  açan usta

Bağcılar klozet açma

Bağcılar klozet tıkandı

Bağcılar klozet açıcı

Bağcılar klozet açan firmalar?

Bağcılar klozet tıkanıklığı açma

Bağcılar klozet nasıl açılır?

Bağcılar klozet açan usta?

Bağcılar klozet im tıkandı 

Bağcılar klozet esi tıkandı ne yapmalıyım?

Bağcılar klozet tamiri

Bağcılar klozet su kaçırıyor

Bağcılar klozet gideri açma

Bağcılar pimaş açma

Bağcılar pimaş tıkandı

Bağcılar pimaş tıkanıklığı

Bağcılar pimaş açıcı

Bağcılar pimaş açan

Bağcılar pimaş  borusu açma

Bağcılar pimaş tıkanıklığı açma

Bağcılar pimaş açan firmalar

Bağcılar robotla pimaş açma

Bağcılar kameralı pimaş açma

Bağcılar su tesisatçısı

Bağcılar pimaş tıkandı

Bağcılar lavabo açma

Bağcılar lavabo tıkanıklığı açma

Bağcılar lavabo açan

Bağcılar lavabo gideri açma

Bağcılar lavabo tıkandı

Bağcılar lavabo açıcı

Bağcılar lavabo nasıl açılır

Bağcılar lavabo açan firma

Bağcılar lavabo neden tıkanır

Bağcılar lavabo tıkanıklığı neden olur

Bağcılar mutfak tıkanıklığı açma

Bağcılar mutfak lavabosu açma

Bağcılar robotlu tıkanıklık açma

Bağcılar lavabo kanalı açma

Bağcılar kanal açma

Bağcılar kanal açıcı

Bağcılar lavabo açıcılar

Bağcılar lavabo borusu açma

Bağcılar boru açma

Bağcılar gider açma

Bağcılar gider açıcı

Bağcılar gider açan

Bağcılar gider tıkanıklığı

Bağcılar gider açan ustalar

Bağcılar robotla gider açma

Bağcılar tıkalı tuvalet açma

Bağcılar tıkanan lavaboları açanlar

lavabo açıcılar

lavabo neden tıkanır

lavabo tıkanıklığını açan ustalar ?

rotla lavabo açma

robotla lavabo nasıl açılır ?

kamaralı lavabo açma

kamaralı lavabo açan firmalar ?

lavabo tıkanıklığını ne önler ?

lavabo tıkandı ne yapmalıyım ?

pimaş açma

pimaş nasıl açılır ?

tıkalı pimaş açma

robotla pimaş açma

pımaşı tıkanan yerler nasıl açıyor ?

pimaş açma ustası

robotlu pimaş açma

pimaş tıkanıklığı

pimaş açan yerler ?

pimaş açan ustalar ?

tıkanan pimaş nasıl açılır ?

pimaş tıkanması

pimaş gider açma

pimaş tıkanıklığı açma yöntemleri ?

pimaş açıcı

robotla pimaş açma

pimaş açan firmalar ?

tıkanan pimaşı açma

kanal açma

tıkalı kanal açma

tıkanıklık açma

tıkanan kanalı nasıl açabiliriz ?

kanal açma yöntemleri ?

robotla kanal açma

kanal açma robotu

kanal açma yöntemleri ?

kanal gideri açma

logar açma

tıkanan logarı nasıl açılır

robotla logar açma

logar açan firmalar

mutfak lavabosu tıkandı

mutfak açma

mutfak lavabosu nasıl açılır

mutfak gideri açma

tıkanan mutfak nasıl açılır

mutfak lavabosu açma

robotla mutfak lavabosu açma

mutfak tıkanıklığı

mutfak tıkanıklığı açan firma

mutfak tıkanıklığını açan kimyasallar

mutfak açma robotu

mutfak tıkandı ne yapmak gerekir

mutfak açma yöntemleri

tuvalet tıkandı

tuvalet açma

tuvalet açan firma

tuvalet açan firmalar

tuvalet tıkanıklığı açma

tuvalet tıkanıklığı

tuvalet gideri açma

tuvalet borusu açma

boru açma

tuvalet borusu açma

tuvalet borusu nasıl açılır

tuvalet tıkanırsa ne yapmalıyız

tuvalet tıkanıklığını nasıl açabiliriz

robotla tuvalet açma

kamaralı tuvalet açma

kırmadan tuvalet açma

tuvalet esi tıkandı nasıl açılır

tuvalet borusu açma

tuvaletim tıkandı

tuvalet açma yöntemleri

tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri

tuvalet kağıdı tuvaleti tıkadı

tuvalette kaçan bez nasıl çıkarılır

tuvalet açan ustalar

tuvalet açan firmalar

tuvalet giderleri temizleme

pimaş temizleme

klozet açma

klozet tıkandı klozet tıkanıklığı açma

klozet açma yöntemleri

klozet kokusu klozeti tıkadı ne yapmalıyım

klozet su akıtıyor

Bağcılar Tesisatçı

YOUTUBE KANALIMIZ DAN BİZİ TAKİP EDİN.

 

2 Comments

 • Tesisatcilarin hic bu kadar temiz calistigini gormedim arkadaslar.Yarim saatte kacagi bulup tamirini yapip ve en onemlisi calistiklari yeri hic pisletmeden tertemiz bir sekilde bitirdiler.Cok tesekkur ediyorum burdan tesisat sıkıntısı olan herkese tavsiye ediyorum

  Eren 28.10.2016
 • Aradıktan yarım saat sonra gelip 15 dakika içerisinde klozet tıkanıklığını giderip evimden ayrıldılar. Güvenilir düzgün çalışan temiz bir arkadaştı. Ücret konusunda da uygun, 10 adet tesisatçı aradım telefonla en uygunu da burası olduğu için çağırdım. Çok da iyi yapmışım 🙂

  Özgür 21.07.2018

Yorum yap

Your email address will not be published.

Call Now
Directions
Tıkla ara