Maltepe Sıhhi Tesisat

/Maltepe Sıhhi Tesisat

Maltepe Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Maltepe Sıhhi TesisatMaltepe Sıhhi Tesisat, Öncelikle wc, tuvalet tıkanması neden olur bunu  anlamak gerekir  genellikle tuvalete atılan tuvalet kağıdı ıslak mendil kadın pedi  banyo giderlerinin tuvaletle aynı gidere bağlı olmasından dolayı banyo giderinden kıl tüy gibi maddelerin gider hattına dolmasından zamanla oluşan tortu asit tabakalarıyla beraber borunun iç çapı daralır ve daralması sonucu en ufak tuvalet kağıdı ıslak mendil ve benzeri maddelerin gidere gitmesi  sonucu gider borusu tıkanır  ve geri taşma yapar bazen de çocukların tuvalete külot tuvalet kokusu   sabun bez vb. maddeleri atarlar ve gider tıkanır bunların yanı sıra zamanında tesisat ustasının yanlış yanı  dirsekleri açık dirsek yerine kapalı dirsek döşemesi sonucu suyun giderden yavaş gider ve borunun tıkanması olasılığını  oldukça yükseltir.

Bu tür TUVALET TIKANIKLIĞINI çözmek   için Macit tesisat olarak yurt dışından bir çok makine robot cihaz kamara getirdik ve M.E.B dan sertifikalı uzman kadromuzla son teknolojik ekipmanlarla Maltepe wc tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı gibi problemleri  bir yeri kırmadan dökmeden kesin olarak %100 açıyoruz açtıktan sora gidere kamara göndererek tam açıldığından emin olduktan sonra işlemi bitirim  siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Maltepe Klozet tıkanıklığı veya tuvalet tıkanıklığı durumunda içine kimyasal atmak pek çöm değildir hatta zararlıdır boruyu delip başınıza iş olabilir böyle durumlarda mahalle tesisatçısını çağırırsanız size şunu söyler kırılıp değişmesi geriyor halbuki bu durum sadece size yüksek maliyet olarak geri yansır ve evde onca tadilat çekilen çile cabası biz  profesyonel ekimizle bu işleri spiralli robot makinamızla boruya spiral salarak içeride ıslak mendil bez kadın pedi ne varsa çekip çıkararak kesin çözüme kırmadan kavuşturuyoruz sizde böyle durumlarda kesinlikle profesyonel yardım almanızı tavsiye ediyoruz. bunun için bizi arayabilirsiniz 7/24 İstanbul geneline hizmet vermekteyiz 0541 930 85 57 numaradan ulaşabilirsiniz…

Maltepe Tıkanmış Pimaş Açma

Maltepe Sıhhi TesisatBinaların atık su giderleri pimaş dediğimiz plastik borular vasıtasıyla binanın dışına yani belediyenin rögar hatlarına bağlanmasıdır binalardaki bu pimaş borularının tıkanma ihtimalleri vardır bu sebepleri başlıca şöyle sıralayabiliriz. Yıllarca kullanılan bu pimaşlar zamanla asitten dolayı boruların çapını daraltır ve en ufak bir peçete atmanız durumuzda tıkanır. Evinizdeki tuvalet veya klozetlerden atılan tuvalet kağıdı ıslak mendil çocuk bezi veya yanlışlık la herhangi bez olabilir. Binanın zamanında alt yapı pimaşlarını yapan ustanın hatalı boru döşenmesi sonucu olabilir veya pimaşları döşerken meyil problemi olabilir bu yüzden  pimaş tıkanıklığı olabilir.

Banyolardan giderlere giden kılların zamanla birikmesiyle evinizin veya ofisinizin pimaşları tıkanabilir  .Veya aklınıza gelecek bir çok sebepten dolayı   Maltepe pimaş tıkanıklığı tuvalet tıkanıklığı   lavabo tıkanıklığı süzgeç tıkanıklığı  başınıza geldiğinde aklınıza ilk bir tesisat ustası çağırıp   pimaşları kırıp değiştirmesini istersiniz elbette bu bir çözüm yoludur fakat bu iş aynı zamanda ciddi bir maliyet ve tadilat oluşturur ufak bir gider tıkanıklığı  için bir dünya tadilat yapmak yerine firmamızı arayarak bir profesyonel ekip isteyiniz  biz bu tur tıkanıklıkları kırmadan dökmeden mutfak gideri tıkanıklıklarını tuvalet tıkanmasını ve lavabo tıkanmasını robot cihazlar ve uzman kadromuz sayesinde kolayca çözüm sağlıyoruz bu sizin için zaman açısından ve ekonomik açıdan ciddi bir kar anlamına gelir pimaş açma sistemlerini biz yaklaşık 10 yıldır firmamız İstanbul   genelin de   hizmet vermekteyiz.

Ancak bu sistem binanın dışında veya radyal temel içinden giden pimaşlarda  çökme kırılma gibi durumlarda mecburen kırılıp yapılması icap edebilir  Maltepe pimaş açma konusunda uzman ekibimiz sürekli yeniliklere açık ve tecrübe konusunda siz değerli müşterilerimize  daha iyi hizmet verebilmek için  pimaş  tıkanıklıklarını robot cihaz sayesinde İstanbul’un tüm semtlerinde   7/24 servis imkanı sağlıyoruz…

Maltepe Tıkanıklık Açma

Maltepe tuvalet tıkanması neden olur : bunu  anlamak gerekir  genellikle tuvalete atılan tuvalet kağıdı ıslak mendil kadın pedi  banyo giderlerinin tuvaletle aynı gidere bağlı olmasından dolayı banyo giderinden kıl tüy gibi maddelerin gider hattına dolmasından zamanla oluşan tortu asit tabakalarıyla beraber borunun iç çapı daralır ve daralması sonucu en ufak tuvalet kağıdı ıslak mendil ve benzeri maddelerin gidere gitmesi  sonucu gider borusu tıkanır  ve geri taşma yapar bazen de çocukların tuvalete külot tuvalet kokusu   sabun bez vb. maddeleri atarlar ve gider tıkanır bunların yanı sıra zamanında tesisat ustasının yanlış yanı  dirsekleri açık dirsek yerine kapalı dirsek döşemesi sonucu suyun giderden yavaş gider ve borunun tıkanması olasılığını  oldukça yükseltir.

Bu tür TUVALET TIKANIKLIĞINI çözmek   için Macit tesisat olarak yurt dışından bir çok makine robot cihaz kamara getirdik ve  M.E.B dan sertifikalı uzman kadromuzla son teknolojik ekipmanlarla wc tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı gibi problemleri  bir yeri kırmadan dökmeden kesin olarak 100/100 açıyoruz açtıktan sora gidere kamara göndererek tam açıldığından emin olduktan sonra işlemi bitirim  siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Maltepe Lavabo Açma

Maltepe Sıhhi TesisatMaltepe lavabo tıkanıklığı açma  Yaklaşık 15 YIL başımdan geçen bir olayı sizlere anlatmak istiyorum komşumuzun lavabosu tıkanmıştı  beni çağırdılar  gitti temel de boruda tıkanıklık vardı ve çok sıkıntı çekiyordular  kimi aradıysak buna  kolay bir çözüm bulamadılar  sonunda beni tekrar çağırdılar usta buraya ne gerekiyorsa yap artık kırmaktan başka çare kalmamıştı ben kolları sıvadım 3 kişilik ekibi çalışmaya başlattım ve 3 gün çalışıp radyo temelden betonu kırıp tıkanan boruları söküp ve içine  baktığımızda sadece  mutfak lavabosundan  giden yağlar nedeniyle tıkandığını anladık ve tıkanan boruları yenisiyle değiştirip gir tıkanıklığını halletmiş olduk.

Komşular bize çok dua ettiler sağ olsunlar ve bunun üzerine bir araştırma içine girdim yurt  dışında bu işleri robot cihaz ile açıldığını öğrendim  ve araştırıp yurt dışından bu rot cihaz denilen tıkanıklık açma makinasını getirdim  artık bu şekildeki tıkanıklık problemlerine  lavabo gideri, tuvalet gideri , klozet gideri, süzgeç gideri vb. aklınıza gelebilecek bütün tıkanıklıkları bu robot cihaz ve kamara yardımıyla bu konuda uzman kadromuzla tıkanıklık sorunlarını kırmadan  tesisata zarar vermeden maksimum 30 dakikada açıp çalışır hale getirip  hizmetinize sunuyoruz ve hem size büyük bir zaman kazandırmış oluyoruz hem de  bütçenizi çok rahatlatıyoruz çok uygun fiyatlarla tıkanıklık problemine son verdik değerli müşterilerimiz bize 7/24 ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Kameralı Tuvalet Açma

Evinizde ofisinizde dükkanınızda tuvalet tıkanıklığı veya lavabo tıkanıklığı gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz korkmanıza gerek yok biz bu tıkanıklıkları kırmadan dökmeden uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlarımızla açıyoruz .tıkanıklık durumuzda kırma dökme işi tarihe karışmıştır kırıp dökmek size mali olarak ciddi bir külfet olabilir evinizdeki en ufak maliyetin fiyatını tahmin etmek çok zor değil biz bu maliyetten tamamen kurtarıyoruz garantili olarak açıyoruz ve hizmetinize sunuyoruz evde tuvalete atılan bez ıslak mendil oyuncak kıyafet tuvalet kağıdı  kıl çamaşır aklınıza ne geliyorsa robot cihazlarımız sayesinde tıkanan noktadan alıp çıkarıyoruz bu yüzden tekrar karşılaşma olanağınız ortadan kalkabilir. Maltepe Sıhhi Tesisat

Maltepe Lavabo Tıkanıklığı Açma

Maltepe Tıkanan taşan lavabolarınızı açmak için zahmet çekmenize gerek yok.. Kırmadan dökmeden sökmeden tıkanan lavabolarınızı robot yardımıyla temiz bir şekilde hizmete hazır hale gelsin ..

Lavabo Neden Tıkanır ? sorunuza cevap istiyorsanız buyurun size özetleyelim ..

 • Lavabo tıkanıklıkları boruların eskimesinden kaynaklanabilir
 • Lavabo tıkanıklıkları kullanıcı hatalarından kaynaklanabilir

Kişilerin lavabolarına yemek atıkları atması tıraş olurken sakal ve kılların gidere gitmesi yağ gibi akışkan maddelerin lavabolara atılması çay posalarının lavabolara dökülmesi gibi nedenler tıkanıklıklarda en büyük etkendir

Gelelim en önemli kısıma yani Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusunun en profesyonel cevabına :

Macit Tesisat olarak lavabo nasıl açılır sorunuza profesyonel ekibimizle en uygun cevabı vermekteyiz.. İstanbul lavabo açma. Avrupa yakası lavabo tıkanıklığı açma. Anadolu yakası lavabo tıkanıklığı sorunlarınızın en kestirme yolu bizimle iletişime geçmek ve lavabo tıkanıklığı sorununuzu anlatmanız kafidir. Maltepe Sıhhi Tesisat

Neden Bizi Seçmelisiniz  ?

 • İleri teknolojiyi kullanıyoruz
 • Bu konuda çok profesyoneliz
 • Güler yüzlü hizmet bizde
 • Uygun fiyatlara kesin çözümler sunuyoruz.
 • Robotlu kamaralı  kanallarınızı temizliyoruz.
 • 10 yılı aşkın  tecrübemizle  güven veriyoruz.
 • Mutfak tıkanıklığı açma bizim işimiz

Tuvalet Neden Tıkanır ?

 1. Tuvalet gider borularının doğru yapılmayışından dolayı tuvalet tıkanabilir.
 2. Tuvalete dökülen toz çimento alçı gibi maddelerin donması sonucu tıkanabilir
 3. Tuvalete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları tıkayabilir
 4. Tuvalete atılan bebek bezi tuvaletin esini tıkayabilir
 5. Tuvalet kokusunun gidere kaçması sonucu tuvalet tıkanabilir
 6. Tuvalete atılan ıslak mendil temizlik bezi tuvaleti tıkayabilir
 7. Banyodan gidere giden kıl nedeni ile gider tıkanabilir

 

 

su kaçağı tespit servisi

Maltepe lavabo açma

Maltepe lavabo gideri açma

Maltepe lavabo nasıl açılır?

Maltepe lavabo açan firmalar

Maltepe lavabo tıkanıklığı açma

Maltepe lavabom tıkandı

Maltepe lavabo tıkanıklığı nasıl giderilir

Maltepe lavabosu tıkananlar nasıl açıyor

Maltepe lavabo borusu açma

Maltepe lavabo açıcılar

Maltepe lavabo neden tıkanır

Maltepe Sıhhi Tesisat

Maltepe lavabo tıkanıklığını açan ustalar

Maltepe robotla lavabo açma

Maltepe robotla lavabo nasıl açılır?

Maltepe kamaralı lavabo açma

Maltepe kamaralı lavabo açan firmalar

Maltepe lavabo tıkanıklığını ne önler

Maltepe lavabo tıkandı ne yapmalıyım

Maltepe piaş açma

Maltepe pimaş nasıl açılır

Maltepe tıkalı pimaş açma

Maltepe robotla pimaş açma

Maltepe pımaşı tıkanan yerler nasıl açıyor

Maltepe pimaş açma ustası

Maltepe robotlu pimaş açma

Maltepe Sıhhi Tesisat

Maltepe pimaş tıkanıklığı

Maltepe pimaş açan yerler

Maltepe pimaş açan ustalar

Maltepe tıkanan pimaş nasıl açılır

Maltepe pimaş tıkanması

Maltepe pimaş gider açma

Maltepe pimaş tıkanıklığı açma yöntemleri

Maltepe pimaş açıcı

Maltepe robotla pimaş açma

Maltepe pimaş açan firmalar

Maltepe tıkanan pimaşı açma

Maltepe kanal açma

Maltepe tıkalı kanal açma

Maltepe tıkanıklık açma

Maltepe tıkanan kanalı nasıl açabiliriz

Maltepe kanal açma yöntemleri

Maltepe robotla kanal açma

Maltepe Sıhhi Tesisat

Maltepe kanal açma robotu

Maltepe kanal açma yöntermleri

Maltepe  kanal gideri açma

Maltepe logar açma

Maltepe tıkanan logarı nasıl açılır

Maltepe robotla logar açma

Maltepe logar açan firmalar

Maltepe mutfak lavabosu tıkandı

Maltepe mutfak açma

Maltepe mutfak lavabosu nasıl açılır?

Maltepe mutfak gideri açma

Maltepe tıkanan mutfak nasıl açılır

Maltepe mutfak lavabosu açma

Maltepe robotla mutfak lavabosu açma

Maltepe mutfak tıkanıklığı

Maltepe mutfak tıkanıklığı açan firma

Maltepe mutfak tıkanıklığını açan kimyasallar

Maltepe mutfak açma robotu

Maltepe mutfak tıkandı ne yapmak gerekir

Maltepe mutfak açma yöntemleri

Maltepe tuvalet tıkandı

Maltepe tuvalet açma

Maltepe Sıhhi Tesisat

Maltepe tuvalet açan firma

Maltepe tuvalet açan firmalar

Maltepe tuvalet tıkanıklığı açma

Maltepe tuvalet tıkanıklığı

Maltepe tuvalet gideri açma

Maltepe tuvalet borusu açma

Maltepe boru açma

Maltepe tuvalet borusu açma

Maltepe tuvalet borusu nasıl açılır

Maltepe tuvalet tıkanırsa ne yapmalıyız

Maltepe tuvalet tıkanıklığını nasıl açabiliriz

Maltepe robotla tuvalet açma

Maltepe kamaralı tuvalet açma

Maltepe kırmadan tuvalet açma

Maltepe tuvalet esi tıkandı nasıl açılır

Maltepe tuvalet borusu açma

Maltepe tuvaletim tıkandı

Maltepe tuvalet açma yöntemleri

Maltepe tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri

Maltepe tuvalet kağıdı tuvaleti tıkadı

Maltepe tuvalette kaçan bez nasıl çıkarılır

Maltepe tuvalet açan ustalar

Maltepe tuvalet açan firmalar

Maltepe tuvalet giderleri temizleme

Maltepe pimaş temizleme

Maltepe klozet açma

Maltepe klozet tıkandı klozet tıkanıklığı açma

Maltepe klozet açma yöntemleri

Maltepe klozet kokusu klozeti tıkadı ne yapmalıyım

Maltepe klozet su akıtıyor

Maltepe tesisatçı

Maltepe Sıhhi Tesisat

Maltepe su tesisatçısı boru patladı klozetin içine su akıtıyor

Maltepe musluk değiştirme

Maltepe taharet musluğu değiştirme

Maltepe sukaçağı tespiti

Maltepe kırmadan kaçak bulma

Maltepe su kaçağını tamir etme kırmadan

lavabo açma maltepe

lavabo gideri açma maltepe

lavabo nasıl açılır maltepe

lavabo açan firmalar

lavabo tıkanıklığı açma

lavabom tıkandı

lavabo tıkanıklığı nasıl giderilir

lavabosu tıkananlar nasıl açıyor

lavabo borusu açma

lavabo açıcılar

lavabo neden tıkanır

lavabo tıkanıklığını açan ustalar

rotla lavabo açma

Maltepe Sıhhi Tesisat

robotla lavabo nasıl açılır

kamaralı lavabo açma

kamaralı lavabo açan firmalar

lavabo tıkanıklığını ne önler

lavabo tıkandı ne yapmalıyım maltepe

piaş açma maltepe

pimaş nasıl açılır maltepe

tıkalı pimaş açma

robotla pimaş açma

pımaşı tıkanan yerler nasıl açıyor

pimaş açma ustası maltepe

robotlu pimaş açma

pimaş tıkanıklığı pimaş açan yerler

pimaş açan ustalar

tıkanan pimaş nasıl açılır

pimaş tıkanması

pimaş gider açma maltepe

pimaş tıkanıklığı açma yöntemleri

pimaş açıcı

robotla pimaş açma

pimaş açan firmalar

tıkanan pimaşı açma

Maltepe Sıhhi Tesisat

kanal açma

tıkalı kanal açma

tıkanıklık açma

tıkanan kanalı nasıl açabiliriz

kanal açma yöntemleri

robotla kanal açma

kanal açma robotu

kanal açma yöntermleri

kanal gideri açma

logar açma maltepe

tıkanan logarı nasıl açılır

robotla logar açma

Maltepe Sıhhi Tesisat

logar açan firmalar

mutfak lavabosu tıkandı

mutfak açma

mutfak lavabosu nasıl açılır

mutfak gideri açma

tıkanan mutfak nasıl açılır

mutfak lavabosu açma

robotla mutfak lavabosu açma

mutfak tıkanıklığı

mutfak tıkanıklığı açan firma

mutfak tıkanıklığını açan kimyasallar

mutfak açma robotu

mutfak tıkandı ne yapmak gerekir

mutfak açma yöntemleri

tuvalet tıkandı

tuvalet açma

tuvalet açan firma

tuvalet açan firmalar

tuvalet tıkanıklığı açmamaltepe

tuvalet tıkanıklığı

tuvalet gideri açma

Maltepe Sıhhi Tesisat

tuvalet borusu açma

boru açma

tuvalet borusu açma

tuvalet borusu nasıl açılır

tuvalet tıkanırsa ne yapmalıyız

tuvalet tıkanıklığını nasıl açabiliriz

robotla tuvalet açma

kamaralı tuvalet açma

kırmadan tuvalet açma

tuvalet esi tıkandı nasıl açılır

tuvalet borusu açma

tuvaletim tıkandı

tuvalet açma yöntemleri

tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri

tuvalet kağıdı tuvaleti tıkadı

tuvalette kaçan bez nasıl çıkarılır

tuvalet açan ustalar

tuvalet açan firmalar maltepe

tuvalet giderleri temizleme

pimaş temizleme

Maltepe Sıhhi Tesisat

klozet açma

klozet tıkandı klozet tıkanıklığı açma

klozet açma yöntemleri

klozet kokusu klozeti tıkadı ne yapmalıyım

klozet su akıtıyor

tesisatçı

su tesisatçısı boru patladı klozetin içine su akıtıyor

musluk değiştirme

taharet musluğu değiştirme

sukaçağı tespiti

kırmadan kaçak bulma maltepe

su kaçağını tamir etme kırmadan

Henüz yorum yok

Yorum yap

Your email address will not be published.

Call Now
Directions
Tıkla ara