Taksim Sıhhi Tesisat

/Taksim Sıhhi Tesisat
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi oy verdi, Ortalama: 5,00)
Loading...

Taksim Tesisatçı

Taksim tesisatçı İstanbul Taksim bölgesinde 7 gün 24 saat tesisatçı hizmet sunmaktadır Uzman kadromuz ile Tesisat arızaları alanında hizmet veriyoruz.

TAKSİM DE KIRMADAN KAÇAK SU TESPİTİ,

TAKSİMDE HER TÜRLÜ TESİSAT SORUNU,

TAKSİMDE PETEK VE KOMBİ TEMİZLİĞİ İŞLEMLERİ YAPILMAKTADIR.

Taksim Tuvalet Tıkanıklığı Açma  biz Taksim ve tüm mahallelerinde evinizde veya iş yerinizde Tuvalet, lavabo,süzgeç,pimaş,ve mutfak tıkanıklığı gibi sorun teşkil eden bazı olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz biz profesyonel ekibiz ve son teknolojik cihazlarımızla hizmetinizdeyiz. tıkanan kanalı kamaralı robot cihazlar ile kırmadan dökmeden açıyoruz .Evinizde veya iş yerinizde Pimaş tıkanıklığı tuvalete atılan bez,kıl,oyuncak,asitten dolayı tıkanma,çocuk bezi ıslak mendil,veya herhangi bir madde olabilir biz budur problemleri çok kolay bir şekilde robot cihaz sayesine tıkanan bölgeden alıp dışarı çıkarabiliyoruz kırıp dökme tarihe karışıyor böylece  evinizde lavabodan taşan su gördüğünüzde sakın elle müdahale etmeyin ve hemen apartmanın suyunu kesin ve profesyonel lavabo açan firmalardan birini arayıp yardım isteyiniz Kadıköy tuvalet tıkanıklığı açma konusunda uzman ekibimiz 24 saat hizmetinizdedir bizi istediğiniz saatte arayıp yardım veya bilgi alabilirsiniz.

Taksim musluk tamiratı hızmetitaksim tesisatçı

Taksim banyo dolabı montajı

Taksim küvet  montajı

Taksım banyo bataryaları montaj işleri

Taksim rezervuar degişim,i tamiratı

Taksim tuvalet tıkanıklığı açma

Taksim lavabo tıkanıklığı açma

Taksim duş kabini  montajı

Doğalgaz tesisatı kat kaloriferi işlerinde macit tesisat vasıtasıyla  kalite ve ısı verimini maksimum seviyede yaşayacaksınız daha az enerji harcayıp daha fazla ısı verimi alacaksınız.

Taksim su tesisatı

Taksim kolozet tıkanıklığı açma: taksim bölgesinde klozet açma işlemi 15 dakikada  macit tesisat tarafından   kesin çözülmektesir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Tıkla ara